Bovenpaneel voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Dit bovenpaneel in donkergrijs is speciaal ontworpen als vervangend onderdeel voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Wanneer een onderdeel van uw bestaande kattenmeubel versleten of beschadigd is, kunt u dit paneel eenvoudig bijbestellen om de krabpaal weer volledig functioneel te maken.
Het paneel heeft afmetingen van 60 bij 50 centimeter en is gemaakt van stevig materiaal dat geschikt is als plateau voor uw kat. Als onderdeel van de UPPERMCF collectie past het perfect bij de Maine Coon Fantasy krabpaal. Bij RHR Pets vindt u alle benodigde onderdelen om uw krabpaal te onderhouden en te repareren.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-TRI-MCF-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenpaneel voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Dit bovenpaneel in donkergrijs is speciaal ontworpen als vervangend onderdeel voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Wanneer een onderdeel van uw bestaande kattenmeubel versleten of beschadigd is, kunt u dit paneel eenvoudig bijbestellen om de krabpaal weer volledig functioneel te maken.
Het paneel heeft afmetingen van 60 bij 50 centimeter en is gemaakt van stevig materiaal dat geschikt is als plateau voor uw kat. Als onderdeel van de UPPERMCF collectie past het perfect bij de Maine Coon Fantasy krabpaal. Bij RHR Pets vindt u alle benodigde onderdelen om uw krabpaal te onderhouden en te repareren.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-TRI-MCF-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...