Bovenplateau Krabpaal 60x60 cm Donkergrijs – Panther
Dit bovenplateau is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het dient als een reserveonderdeel dat u eenvoudig kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen wanneer dat nodig is.
Het plateau heeft afmetingen van 60 bij 60 centimeter en is uitgevoerd in een donkergrijs kleur. Het maakt deel uit van de Panther collectie en is compatibel met andere onderdelen uit deze serie. Zoals alle producten van RHR Quality, is dit onderdeel gemaakt om naadloos aan te sluiten bij uw huidige krabpaalopstelling.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PTR-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenplateau Krabpaal 60x60 cm Donkergrijs – Panther
Dit bovenplateau is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het dient als een reserveonderdeel dat u eenvoudig kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen wanneer dat nodig is.
Het plateau heeft afmetingen van 60 bij 60 centimeter en is uitgevoerd in een donkergrijs kleur. Het maakt deel uit van de Panther collectie en is compatibel met andere onderdelen uit deze serie. Zoals alle producten van RHR Quality, is dit onderdeel gemaakt om naadloos aan te sluiten bij uw huidige krabpaalopstelling.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PTR-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...