Bovenpaneel voor Cat Relax krabpaal
Dit is een lichtgrijs bovenpaneel speciaal ontworpen voor de Cat Relax krabpaal van RHR Quality. Het paneel meet 70 bij 60 centimeter en maakt deel uit van de UPPERRELAX collectie. Dit onderdeel is bedoeld als vervanging voor bestaande krabpaalcomponenten, zodat je je krabpaal kunt onderhouden en repareren wanneer nodig.
Het paneel is gemaakt van stevig materiaal dat past bij de constructie van de Cat Relax krabpaal. De lichtgrijze kleur (kleurcode 0001) zorgt voor een neutraal uiterlijk dat bij verschillende interieurs past. Als onderdeel van de productlijn CATRELAX is dit paneel compatibel met andere componenten uit deze serie.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | CATRELAX |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-RLX-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenpaneel voor Cat Relax krabpaal
Dit is een lichtgrijs bovenpaneel speciaal ontworpen voor de Cat Relax krabpaal van RHR Quality. Het paneel meet 70 bij 60 centimeter en maakt deel uit van de UPPERRELAX collectie. Dit onderdeel is bedoeld als vervanging voor bestaande krabpaalcomponenten, zodat je je krabpaal kunt onderhouden en repareren wanneer nodig.
Het paneel is gemaakt van stevig materiaal dat past bij de constructie van de Cat Relax krabpaal. De lichtgrijze kleur (kleurcode 0001) zorgt voor een neutraal uiterlijk dat bij verschillende interieurs past. Als onderdeel van de productlijn CATRELAX is dit paneel compatibel met andere componenten uit deze serie.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | CATRELAX |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-RLX-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...