Bovenplateau Krabpaal 60x60 cm Lichtgrijs – Catdream de Luxe
Dit bovenplateau is een reserve-onderdeel voor de krabpaal Catdream de Luxe van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten en dient als vervangend onderdeel voor uw bestaande krabpaal.
Het plateau heeft afmetingen van 60 x 60 cm en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur. Als onderdeel van de Catdream de Luxe collectie past het perfect bij de andere componenten van deze krabpaal. U kunt dit plateau eenvoudig nabestellen om versleten of beschadigde onderdelen te vervangen, zodat uw kat weer comfortabel kan klimmen en rusten.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | CATDREAM |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-DRM-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenplateau Krabpaal 60x60 cm Lichtgrijs – Catdream de Luxe
Dit bovenplateau is een reserve-onderdeel voor de krabpaal Catdream de Luxe van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten en dient als vervangend onderdeel voor uw bestaande krabpaal.
Het plateau heeft afmetingen van 60 x 60 cm en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur. Als onderdeel van de Catdream de Luxe collectie past het perfect bij de andere componenten van deze krabpaal. U kunt dit plateau eenvoudig nabestellen om versleten of beschadigde onderdelen te vervangen, zodat uw kat weer comfortabel kan klimmen en rusten.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | CATDREAM |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-DRM-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...