De Vadigran Drinkklok is een praktische drinkbak voor uw kippen, gemaakt van hoogwaardig kunststof. Dit materiaal zorgt voor minder kans op breuk, zelfs tijdens de winter. De drinkklok heeft een inhoud van 1 liter en een diameter van 17,5 cm. De kleur is wit met rode accenten.
Het vullen van de drinkklok is eenvoudig: u houdt de emmer omgekeerd, schroeft de onderzijde open, vult hem met water en draait de emmer terug. De drinkfontein vult automatisch de rand, zodat er altijd water beschikbaar is voor uw kippen. Het product is eenvoudig op te hangen dankzij het handvat. Optioneel is een metalen voet verkrijgbaar, zodat de klok wat hoger staat en het drinkwater zuiver blijft.
Deze drinkklok is speciaal ontworpen voor kippen en is verkrijgbaar in 4 verschillende maten. Dankzij het stevige kunststof is hij bestand tegen weersinvloeden en geschikt voor dagelijks gebruik in het kippenhok of de ren.
| Merk | Vadigran |
| Type | Drinkbak |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Wit - Rood |
| Afmeting | 17.5 cm |
| Maat | L |
| Productlijn | Accessoires |
| Dikte | 18 cm |
| Inhoud | 1 l |
| Lengte | 17.5 cm |
| Diameter | 17.5 cm |
| Productgroep | Eet- & drinkbakken |
| Artikelnummer | 14876 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Drinkklok is een praktische drinkbak voor uw kippen, gemaakt van hoogwaardig kunststof. Dit materiaal zorgt voor minder kans op breuk, zelfs tijdens de winter. De drinkklok heeft een inhoud van 1 liter en een diameter van 17,5 cm. De kleur is wit met rode accenten.
Het vullen van de drinkklok is eenvoudig: u houdt de emmer omgekeerd, schroeft de onderzijde open, vult hem met water en draait de emmer terug. De drinkfontein vult automatisch de rand, zodat er altijd water beschikbaar is voor uw kippen. Het product is eenvoudig op te hangen dankzij het handvat. Optioneel is een metalen voet verkrijgbaar, zodat de klok wat hoger staat en het drinkwater zuiver blijft.
Deze drinkklok is speciaal ontworpen voor kippen en is verkrijgbaar in 4 verschillende maten. Dankzij het stevige kunststof is hij bestand tegen weersinvloeden en geschikt voor dagelijks gebruik in het kippenhok of de ren.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Drinkbak |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Wit - Rood |
| Afmeting | 17.5 cm |
| Maat | L |
| Productlijn | Accessoires |
| Dikte | 18 cm |
| Inhoud | 1 l |
| Lengte | 17.5 cm |
| Diameter | 17.5 cm |
| Productgroep | Eet- & drinkbakken |
| Artikelnummer | 14876 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...