Vadigran Rond Wit Gierst is een hoogwaardig enkelvoudig graan, speciaal geselecteerd voor vogels. Dit product bevat uitsluitend kwalitatieve grondstoffen, die met de grootste zorg worden verwerkt en verpakt. Zo garandeert Vadigran een optimale zuiverheid, versheid en smaak. Of je nu een kleine parkiet of een grotere vogelsoort hebt, deze gierst is een uitstekende aanvulling op het dagelijkse dieet.
De gierst heeft een ronde, witte korrel en is verkrijgbaar in twee handige verpakkingsgroottes: een zak van 4 kg en een zak van 20 kg. De afmetingen van de verpakking variëren: de 4 kg zak is 32,5 cm hoog, 22 cm breed en 11,4 cm diep, terwijl de 20 kg zak 65 cm hoog, 40 cm breed en 12,5 cm diep is. Het product is geschikt voor vogels van alle leeftijden en kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater.
Dankzij de zorgvuldige verwerking behoudt de gierst zijn natuurlijke kwaliteit en smaak, waardoor vogels er graag van eten. Het is een eenvoudige en voedzame toevoeging aan het voer, die bijdraagt aan een gevarieerd dieet. Bewaar de gierst droog en koel om de versheid te bewaren.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 32,5 cm cm x 22 cm cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 4 kg |
| Lengte | 11,4 cm cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 204050 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Rond Wit Gierst is een hoogwaardig enkelvoudig graan, speciaal geselecteerd voor vogels. Dit product bevat uitsluitend kwalitatieve grondstoffen, die met de grootste zorg worden verwerkt en verpakt. Zo garandeert Vadigran een optimale zuiverheid, versheid en smaak. Of je nu een kleine parkiet of een grotere vogelsoort hebt, deze gierst is een uitstekende aanvulling op het dagelijkse dieet.
De gierst heeft een ronde, witte korrel en is verkrijgbaar in twee handige verpakkingsgroottes: een zak van 4 kg en een zak van 20 kg. De afmetingen van de verpakking variëren: de 4 kg zak is 32,5 cm hoog, 22 cm breed en 11,4 cm diep, terwijl de 20 kg zak 65 cm hoog, 40 cm breed en 12,5 cm diep is. Het product is geschikt voor vogels van alle leeftijden en kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater.
Dankzij de zorgvuldige verwerking behoudt de gierst zijn natuurlijke kwaliteit en smaak, waardoor vogels er graag van eten. Het is een eenvoudige en voedzame toevoeging aan het voer, die bijdraagt aan een gevarieerd dieet. Bewaar de gierst droog en koel om de versheid te bewaren.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 32,5 cm cm x 22 cm cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 4 kg |
| Lengte | 11,4 cm cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 204050 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...