Vadigran stro is een 100% natuurlijk absorberend strooisel dat je kan gebruiken als bodembedekker voor de kooien van je konijnen en knaagdieren. Deze bodembedekking is 100% natuurlijk, zonder additieven, en absorbeert urine en geuren optimaal. Het stro zal een warme en comfortabele omgeving creëren waar je huisdier zich goed zal voelen.
Het kleine pluspunt: deze bodembedekking geeft een zeer aangename, natuurlijke geur af die de kooi omgeeft. Na gebruik kan je de vervuilde snippers met het GFT-afval of op de composthoop weggooien.
Vadigran stro is verkrijgbaar in twee formaten: 30 liter (1 kg) en 75 liter (2,5 kg). De afmetingen van de baal zijn voor de 30 liter: lengte 35 cm, breedte 25 cm, dikte 10 cm. Voor de 75 liter: lengte 40 cm, breedte 30 cm, dikte 15 cm. Het stro is geschikt voor vogels, cavia's, chinchilla's, hamsters, ratten, gerbils, eekhoorns, fretten, konijnen, muizen en degoes.
| Merk | Vadigran |
| Type | Bodembedekking |
| Materiaal | Stro |
| Afmeting | 25 cm cm |
| Maat | 1 |
| Productlijn | Bodembedekking |
| Dikte | 10 cm cm |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 35 cm cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Eigenschap | Composteerbaar |
| Productgroep | Bodembedekking |
| Artikelnummer | 1805 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran stro is een 100% natuurlijk absorberend strooisel dat je kan gebruiken als bodembedekker voor de kooien van je konijnen en knaagdieren. Deze bodembedekking is 100% natuurlijk, zonder additieven, en absorbeert urine en geuren optimaal. Het stro zal een warme en comfortabele omgeving creëren waar je huisdier zich goed zal voelen.
Het kleine pluspunt: deze bodembedekking geeft een zeer aangename, natuurlijke geur af die de kooi omgeeft. Na gebruik kan je de vervuilde snippers met het GFT-afval of op de composthoop weggooien.
Vadigran stro is verkrijgbaar in twee formaten: 30 liter (1 kg) en 75 liter (2,5 kg). De afmetingen van de baal zijn voor de 30 liter: lengte 35 cm, breedte 25 cm, dikte 10 cm. Voor de 75 liter: lengte 40 cm, breedte 30 cm, dikte 15 cm. Het stro is geschikt voor vogels, cavia's, chinchilla's, hamsters, ratten, gerbils, eekhoorns, fretten, konijnen, muizen en degoes.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Bodembedekking |
| Materiaal | Stro |
| Afmeting | 25 cm cm |
| Maat | 1 |
| Productlijn | Bodembedekking |
| Dikte | 10 cm cm |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 35 cm cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Eigenschap | Composteerbaar |
| Productgroep | Bodembedekking |
| Artikelnummer | 1805 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...