Vadigran Terra Expert Timotee Cavia is een compleet voeder speciaal ontwikkeld voor alle huiscavia's. Dit voer is samengesteld uit één uniforme brok, waardoor selectief eetgedrag wordt voorkomen en uw cavia alle benodigde voedingsstoffen binnenkrijgt. De basis van Timothy hooi zorgt voor een vezelrijke voeding die bijdraagt aan een gezonde spijsvertering.
Het voer is verrijkt met rozenbottel, lijnzaad, veenbessen en kruiden. Deze toevoegingen maken het voer niet alleen lekker, maar ook gezond. Rozenbottel is rijk aan vitamine C, wat essentieel is voor cavia's. Lijnzaad levert omega-3 vetzuren, veenbessen ondersteunen de urinewegen en kruiden zorgen voor variatie in smaak. Het voer is caloriearm en rijk aan vezels, ideaal voor cavia's van alle leeftijden.
U kunt dit voer vrij ter beschikking stellen, samen met voldoende zuiver drinkwater. Bewaar het voer droog en koel om de kwaliteit te behouden. Terra Expert Timotee Cavia is verkrijgbaar in verpakkingen van 0,9 kg en 2 kg, zodat u de juiste hoeveelheid kunt kiezen voor uw cavia.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 40 cm cm x 20 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 2 kg |
| Lengte | 13 cm cm |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Kenmerk | Caloriearm - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 940050 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Terra Expert Timotee Cavia is een compleet voeder speciaal ontwikkeld voor alle huiscavia's. Dit voer is samengesteld uit één uniforme brok, waardoor selectief eetgedrag wordt voorkomen en uw cavia alle benodigde voedingsstoffen binnenkrijgt. De basis van Timothy hooi zorgt voor een vezelrijke voeding die bijdraagt aan een gezonde spijsvertering.
Het voer is verrijkt met rozenbottel, lijnzaad, veenbessen en kruiden. Deze toevoegingen maken het voer niet alleen lekker, maar ook gezond. Rozenbottel is rijk aan vitamine C, wat essentieel is voor cavia's. Lijnzaad levert omega-3 vetzuren, veenbessen ondersteunen de urinewegen en kruiden zorgen voor variatie in smaak. Het voer is caloriearm en rijk aan vezels, ideaal voor cavia's van alle leeftijden.
U kunt dit voer vrij ter beschikking stellen, samen met voldoende zuiver drinkwater. Bewaar het voer droog en koel om de kwaliteit te behouden. Terra Expert Timotee Cavia is verkrijgbaar in verpakkingen van 0,9 kg en 2 kg, zodat u de juiste hoeveelheid kunt kiezen voor uw cavia.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 40 cm cm x 20 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 2 kg |
| Lengte | 13 cm cm |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Kenmerk | Caloriearm - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 940050 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...