Papegaaien zijn heel intelligente en nieuwsgierige dieren. Om verveling tegen te gaan moeten zij worden gestimuleerd en uitgedaagd. Dit houten speelgoed van Vadigran is speciaal ontworpen om uw vogel te stimuleren om te spelen en te klauteren. Het stimuleert zijn natuurlijke gedrag en zorgt voor voldoende afwisseling. Het speelgoed is geschikt voor de grotere krombeksnavels, zoals grote parkieten en papegaaien.
Het speelgoed is gemaakt van hout en heeft een veelkleurige uitstraling. De afmetingen zijn 76 cm hoog, 30 cm breed en 15 cm diep. Het is een uitdagende bezigheidstherapie die uw vogel urenlang bezig kan houden. Het speelgoed is zonder geluid, dus het is rustig in de kooi.
Wissel dit speelgoedje regelmatig af met een ander. Na een tijdje hang je het oude terug in de kooi en je vogel zal dit terug als een nieuwe uitdaging zien. Zo blijft uw vogel actief en gestimuleerd.
| Merk | Vadigran |
| Type | Speelgoed |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Veelkleurig |
| Afmeting | 76 cm x 30 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 15 cm |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Productgroep | Kooi-inrichting |
| Artikelnummer | 14049 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Papegaaien zijn heel intelligente en nieuwsgierige dieren. Om verveling tegen te gaan moeten zij worden gestimuleerd en uitgedaagd. Dit houten speelgoed van Vadigran is speciaal ontworpen om uw vogel te stimuleren om te spelen en te klauteren. Het stimuleert zijn natuurlijke gedrag en zorgt voor voldoende afwisseling. Het speelgoed is geschikt voor de grotere krombeksnavels, zoals grote parkieten en papegaaien.
Het speelgoed is gemaakt van hout en heeft een veelkleurige uitstraling. De afmetingen zijn 76 cm hoog, 30 cm breed en 15 cm diep. Het is een uitdagende bezigheidstherapie die uw vogel urenlang bezig kan houden. Het speelgoed is zonder geluid, dus het is rustig in de kooi.
Wissel dit speelgoedje regelmatig af met een ander. Na een tijdje hang je het oude terug in de kooi en je vogel zal dit terug als een nieuwe uitdaging zien. Zo blijft uw vogel actief en gestimuleerd.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Speelgoed |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Veelkleurig |
| Afmeting | 76 cm x 30 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 15 cm |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Productgroep | Kooi-inrichting |
| Artikelnummer | 14049 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...