Vogelvoer All-in-netje voor tuinvogels
Dit vogelvoer in de vorm van een pindanetje is een ideale aanvullende energiebron voor tuinvogels tijdens koude dagen. Het is geschikt voor alle tuinvogels en biedt een handige manier om vogels in uw tuin te voeren.
Het netje heeft afmetingen van 40 cm bij 30 cm bij 30 cm en weegt 0.35 kg. Het is eenvoudig op te hangen in de tuin of in de buurt van een hek of begroeiing, waar vogels ervan kunnen smullen. Dit product maakt deel uit van de Enjoy Nature collectie en wordt geleverd als een display-verpakking.
| Merk | Vadigran |
| Type | Net |
| Afmeting | 30 cm x 30 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 0.35 kg |
| Lengte | 40 cm |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 23398 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vogelvoer All-in-netje voor tuinvogels
Dit vogelvoer in de vorm van een pindanetje is een ideale aanvullende energiebron voor tuinvogels tijdens koude dagen. Het is geschikt voor alle tuinvogels en biedt een handige manier om vogels in uw tuin te voeren.
Het netje heeft afmetingen van 40 cm bij 30 cm bij 30 cm en weegt 0.35 kg. Het is eenvoudig op te hangen in de tuin of in de buurt van een hek of begroeiing, waar vogels ervan kunnen smullen. Dit product maakt deel uit van de Enjoy Nature collectie en wordt geleverd als een display-verpakking.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Net |
| Afmeting | 30 cm x 30 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 0.35 kg |
| Lengte | 40 cm |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 23398 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...