Vadigran Rond Geel Gierst is een hoogwaardig enkelvoudig graan, speciaal ontwikkeld voor vogels. Dit product bevat enkel kwalitatieve grondstoffen die uiterst zorgzaam worden verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Het is een ideale voedingsbron voor vogels van alle leeftijden.
De gierst is rond en geel van kleur, verpakt in een zak van 20 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 65 cm hoog, 40 cm breed en 12,5 cm diep. Het product is samengesteld uit 100% millet rond geel, zonder toevoegingen.
Dit graan kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel om de versheid te behouden. Geschikt voor alle vogelsoorten die genieten van gierst als onderdeel van hun dagelijkse voeding.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Kleur | Geel |
| Afmeting | 65 cm x 40 cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 12.5 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 203200 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Rond Geel Gierst is een hoogwaardig enkelvoudig graan, speciaal ontwikkeld voor vogels. Dit product bevat enkel kwalitatieve grondstoffen die uiterst zorgzaam worden verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Het is een ideale voedingsbron voor vogels van alle leeftijden.
De gierst is rond en geel van kleur, verpakt in een zak van 20 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 65 cm hoog, 40 cm breed en 12,5 cm diep. Het product is samengesteld uit 100% millet rond geel, zonder toevoegingen.
Dit graan kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel om de versheid te behouden. Geschikt voor alle vogelsoorten die genieten van gierst als onderdeel van hun dagelijkse voeding.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Kleur | Geel |
| Afmeting | 65 cm x 40 cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 12.5 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 203200 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...