Almo Nature Daily Sterilised droogvoer voor gesteriliseerde katten
Dit kattenvoer van Almo Nature is speciaal ontwikkeld voor gesteriliseerde katten. Het is een droogvoer met kip als hoofdingrediënt, dat een volledige voeding biedt voor dagelijks gebruik. De verpakking heeft een gewicht van 1,2 kg en afmetingen van 34 cm hoog, 19 cm breed en 8 cm lang.
Het voer is geschikt voor katten die gesteriliseerd zijn en helpt bij het behoud van een gezond gewicht. Het bevat alle noodzakelijke voedingsstoffen voor een evenwichtige voeding. Almo Nature staat bekend voor kwalitatieve producten voor huisdieren.
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 34 cm x 19 cm |
| Productlijn | Droogvoer |
| Lengte | 8 cm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A6823 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Almo Nature Daily Sterilised droogvoer voor gesteriliseerde katten
Dit kattenvoer van Almo Nature is speciaal ontwikkeld voor gesteriliseerde katten. Het is een droogvoer met kip als hoofdingrediënt, dat een volledige voeding biedt voor dagelijks gebruik. De verpakking heeft een gewicht van 1,2 kg en afmetingen van 34 cm hoog, 19 cm breed en 8 cm lang.
Het voer is geschikt voor katten die gesteriliseerd zijn en helpt bij het behoud van een gezond gewicht. Het bevat alle noodzakelijke voedingsstoffen voor een evenwichtige voeding. Almo Nature staat bekend voor kwalitatieve producten voor huisdieren.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 34 cm x 19 cm |
| Productlijn | Droogvoer |
| Lengte | 8 cm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A6823 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...