Speelgoed Knaagdier Hout Wip 18 cm
Dit speelgoed voor knaagdieren is een wip gemaakt van 100% natuurlijk hout, wat niet schadelijk is voor je huisdier. Het is speciaal ontworpen als uitdagende bezigheidstherapie voor actieve knaagdieren, zonder geluid te produceren tijdens het spelen.
Het speelgoed heeft afmetingen van 18 cm cm breed, 6,5 cm cm lang en 6,5 cm cm hoog, met een gewicht van 0.06 kg. Het materiaal is hout en het is verkrijgbaar in de kleur Bruin. Spelen is essentieel voor knaagdieren omdat ze erg actief zijn, en met dit beweegbare speelgoed zullen ze zich zeker amuseren. Het spoort je knaagdiertje aan om te spelen en te bewegen, wat positief is voor zijn gedrag en welzijn.
| Merk | Vadigran |
| Type | Speelgoed |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 6.5 cm x 18 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 6.5 cm |
| Gewicht | 0.06 kg |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Sterkte | Sterk |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 13678 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelgoed Knaagdier Hout Wip 18 cm
Dit speelgoed voor knaagdieren is een wip gemaakt van 100% natuurlijk hout, wat niet schadelijk is voor je huisdier. Het is speciaal ontworpen als uitdagende bezigheidstherapie voor actieve knaagdieren, zonder geluid te produceren tijdens het spelen.
Het speelgoed heeft afmetingen van 18 cm cm breed, 6,5 cm cm lang en 6,5 cm cm hoog, met een gewicht van 0.06 kg. Het materiaal is hout en het is verkrijgbaar in de kleur Bruin. Spelen is essentieel voor knaagdieren omdat ze erg actief zijn, en met dit beweegbare speelgoed zullen ze zich zeker amuseren. Het spoort je knaagdiertje aan om te spelen en te bewegen, wat positief is voor zijn gedrag en welzijn.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Speelgoed |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 6.5 cm x 18 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 6.5 cm |
| Gewicht | 0.06 kg |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Sterkte | Sterk |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 13678 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...