Vlooien- en tekenkam voor honden
Deze vlooien- en tekenkam is speciaal ontworpen voor honden en helpt bij het verwijderen van vlooien en teken uit de vacht. Het is een praktisch hulpmiddel voor de verzorging van uw huisdier.
De kam heeft een lengte van 6,5 cm en een hoogte van 5,1 cm, met een breedte van 0,5 cm. Hij is gemaakt in de kleur grijs en valt onder de productgroep Nagels_Poten. Dit accessoire wordt per stuk verkocht.
| Merk | Vadigran |
| Type | Kam |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 5.1 cm x 0.5 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 6.5 cm |
| Productgroep | Nagels & Poten |
| Artikelnummer | 14813 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vlooien- en tekenkam voor honden
Deze vlooien- en tekenkam is speciaal ontworpen voor honden en helpt bij het verwijderen van vlooien en teken uit de vacht. Het is een praktisch hulpmiddel voor de verzorging van uw huisdier.
De kam heeft een lengte van 6,5 cm en een hoogte van 5,1 cm, met een breedte van 0,5 cm. Hij is gemaakt in de kleur grijs en valt onder de productgroep Nagels_Poten. Dit accessoire wordt per stuk verkocht.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Kam |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 5.1 cm x 0.5 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 6.5 cm |
| Productgroep | Nagels & Poten |
| Artikelnummer | 14813 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...